- Бренд:
- Код товару:D-ZM800-TXII
- Доступно:Немає в наявностi
2 859 грн.
Немає в наявностi
Товар новий !
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Блок живлення Zalman MegaMax ZM800-TXII (800W) з кабелем живлення для сучасних персональних комп’ютерних систем бюджетного та середнього рівня складності, сертифікований та відповідає стандарту 80 PLUS.
| Характеристики | |
| +12V1 | 60А |
| +12V2 | Ні |
| +12V3 | Ні |
| +12V4 | Ні |
| +3.3V | 22А |
| +5V | 22А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.5A |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | Ні |
| 8-pin CPU | Ні |
| Floppy | 1 |
| Molex | 4 |
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Ні |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Є |
| OTP (захист від перегрівання) | Ні |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | Ні |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | Ні |
| PCI-E 8pin | Ні |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 4 |
| SCP (захист від короткого замикання) | Є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Є |
| Вага | 1.85 кг |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Габарити | 150x140x86 мм |
| ККД | 85% |
| Колір | Чорний |
| Модульне підключення | Ні |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 800 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus White |
| Форм-фактор | ATX |













































































































































