- Бренд:
- Код товару:D-TPS-500S
- Доступно:Немає в наявностi
Блок живлення TPS-500S відноситься до інноваційної високотехнологічної серії TASK, що відповідає всім екологічним нормам і діючим стандартам якості як європейського, так і світового ІТ-ринку. Ефективність роботи> 85% в мережах 115-230В і сертифікація за стандартом TUV дозволяють йому стати надійним компаньйоном для будь-яких комп'ютерних систем.
| Характеристики | |
| +12V1 | 38А |
| +12V2 | немає даних |
| +12V3 | немає даних |
| +12V4 | немає даних |
| +3.3V | 18А |
| +5V | 16А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | Ні |
| 4-pin CPU | 1 |
| 8-pin CPU | Ні |
| Floppy | Ні |
| Molex | 3 |
| PCI-E 6+2pin | 1 |
| PCI-E 6pin | Ні |
| PCI-E 8pin | Ні |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 5 |
| Вхідна напруга | 115-230 В |
| Габарити | 150х140х87 мм |
| Колір | Чорний |
| КПД | 85% |
| Модульне підключення | Ні |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | PS II |


















































































































































