- Бренд:
- Код товару:D-90YE00D1-B0NA00
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Конденсатори і дроселі проходять суворі випробування для отримання сертифіката військового рівня.
Підшипники з двома кульковими вентиляторами можуть служити в два рази довше, ніж підшипники ковзання.
Захисне покриття на друкованій платі захищає від вологи, пилу і екстремальних температур.
80 Plus Bronze Сертифікація заробляється з високоякісними компонентами, які проходять ретельне тестування.
Конструкція вентилятора Axial-tech включає меншу маточину вентилятора, яка дозволяє використовувати більш довгі лопаті, і бар’єрне кільце, яке збільшує тиск повітря, що направляється вниз.
Технологія 0 дБ дозволяє насолоджуватися легкими іграми у відносній тиші.
Кабелі з опліткою роблять тактично чистий вид вашої установки.
8-контактний роз’єм процесора 80 см (EPS 12 В)
| Характеристики | |
| +12V1 | 51А |
| +3.3V | 25А |
| +5V | 25А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.8А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | Ні |
| 8-pin CPU | Ні |
| Floppy | Ні |
| Molex | 4 |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | Ні |
| PCI-E 8pin | Ні |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 5 |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х150х86 мм |
| ККД | 85% |
| Колір | Чорний |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 650 Вт |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | ATX |





































































































