- Бренд:
- Код товару:D-90YE00Y1-B0NA00
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Блоки живлення Asus серії Prime із сертифікацією 80 Plus Bronze забезпечують ефективне живлення комп’ютера впродовж усього часу експлуатації.
У них використовуються вентилятори охолодження з двома кульковими підшипниками й зручні рифлені кабелі. Подвійні кулькові підшипники можуть похвалитися тривалим терміном служби, що вдвічі довше, ніж підшипники ковзання, і навіть перевершує гідродинамічні підшипники. Це означає тривале та надійне охолодження з мінімальним шумом.
Високоякісні компоненти, що використовуються в блоках живлення Asus Prime, забезпечують ефективну та надійну роботу. Завдяки високій ефективності блоку живлення також знижується температура, що сприяє ще більш тихому акустичному профілю.
Блоки живлення Asus Prime відзначаються високою надійністю.
| Характеристики | |
| +12V1 | 54 А |
| +12V2 | Ні |
| +12V3 | Ні |
| +12V4 | Ні |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | Ні |
| 8-pin CPU | Ні |
| Floppy | Ні |
| Molex | 3 |
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Є |
| OTP (захист від перегрівання) | Є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | Ні |
| PCI-E 6+2pin | Ні |
| PCI-E 6pin | Ні |
| PCI-E 8pin | 2 |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 5 |
| SCP (захист від короткого замикання) | Є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Є |
| Вага | 2.2 кг |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х150х86 мм |
| Довжина кабеля | MB (24) pin - 600 мм; CPU (4+4) pin – 800 мм; PCIE 8 pin – 600 мм; Molex + SATA - 400 + 120 + 120 мм |
| ККД | немає даних |
| Колір | Чорний |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 650 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | ATX |















































































































