- Бренд:
- Код товару:D-90YE00Y0-B0NA00
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Блоки живлення ASUS серії Prime із сертифікацією 80+ Bronze забезпечують ефективне живлення комп’ютера впродовж усього часу експлуатації. У них використовуються вентилятори охолодження з двома кульковими підшипниками й зручні рифлені кабелі. Ці блоки живлення відзначаються високою надійністю, що підтверджується 6-річною гарантією.
Сертифікація 80 Plus Bronze
Високий ККД
Якісні компоненти, що використовуються у блоках живлення ASUS Prime із сертифікацією 80 PLUS Bronze, гарантують їх ефективну й надійну роботу. Високий ККД також означає нижчу температуру всередині блоків живлення й знижений рівень шуму.
| Характеристики | |
| +12V1 | 62.5А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 3 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | немає |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | 3 |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 6 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | 2.2 кг |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х150х86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | 92% |
| Колір | чорний |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | ATX |





































































































