- Бренд:
- Код товару:D-90YE00D5-B0NA00
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Особливості
Конденсатори та дроселі пройшли суворі випробування та отримали сертифікацію військового класу.
Сумісність з ATX 3.1 забезпечує покращену стабілізацію напруги та струму для найновішого обладнання.
Підшипники вентилятора з подвійним шарикопідшипником служать вдвічі довше, ніж підшипники ковзання.
Захисне покриття друкованої плати захищає від вологи, пилу та екстремальних температур.
Сертифікація 80 Plus Bronze завдяки електролітичним конденсаторам з низьким ESR та іншим високоякісним компонентам.
Повністю модульна конструкція з високоякісними кабелями допомагає створити акуратну та впорядковану систему.
Травлені кабелі забезпечують високу гнучкість для легкого встановлення.
Включено 6-річну гарантію.
| Характеристики | |
| +12V1 | 62.5А |
| +12V2 | Ні |
| +12V3 | Ні |
| +12V4 | Ні |
| +3.3V | 25А |
| +5V | 25А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | Ні |
| 8-pin CPU | Ні |
| Floppy | Ні |
| Molex | 2 |
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Є |
| OTP (захист від перегрівання) | Є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | Ні |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | Ні |
| PCI-E 8pin | Ні |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 4 |
| SCP (захист від короткого замикання) | Є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Ні |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Є |
| Вага | 1.41 кг |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 140х150х86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | немає даних |
| Колір | Чорний |
| Модульне підключення | з модульним підключенням |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | ATX |





































































































