- Бренд:
- Код товару:D-90YE00D0-B0NA00
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Блоки живлення серії TUF Gaming об’єднують компоненти військового рівня і надійне рішення для охолодження. Високоякісні конденсатори та дроселі проходять безліч випробувань, включаючи випробування на екстремальні температури та вібрацію, щоб переконатися, що вони відповідають суворим військовим вимогам. Це ідеальний блок живлення для установки в ігрову систему TUF Gaming або будь-яку саморобну збірку. Сертифікація військового рівня Конденсатори і дроселі в блоках харчування TUF Gaming сертифіковані відповідно до специфікацій військового рівня, що гарантує надійну роботу в широкому діапазоні температур. Подвійні кулькові підшипники вентилятора Вбудований 135-мм вентилятор оснащений двома підшипниками, завдяки чому термін його служби у два рази більше терміну служби підшипника ковзання. Захисне покриття друкованої плати У блоці ASUS TUF Gaming використовується особливе захисне покриття друкованої плати, що запобігає псуванню і забезпечує захист від коротких замикань, викликаних вологою, пилом або сміттям. Сертифікат 80 Plus Bronze Високоякісні компоненти, що використовуються в джерелах живлення TUF Gaming, забезпечують ефективну і надійну роботу, відповідну сертифікату 80+ Bronze. Вентилятори Спочатку розроблений для топових відеокарт ROG, вентилятор Axial-tech має меншу маточину, яка своєю чергою дозволяє використовувати більш довгі лопаті, і периферичне кільце, яке збільшує тиск повітря при меншому рівні шуму. 0dB Technology Quiet intelligence Вбудований контролер зупиняє вентилятор, коли розрахункова теплова потужність (TDP) нижче 30%, що дозволяє вам насолоджуватися грою у відносній тиші. При TDP вище 30% вентилятори автоматично запускаються знову. 6-річна гарантія ASUS TUF Gaming 80+ Bronze - високонадійний продукт, завдяки чому він супроводжується всесвітньої гарантії на 6 років (на сам блок).
| Характеристики | |
| +12V1 | 62А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 25А |
| +5V | 25А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.8А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 4 |
| NLO (робота без навантаження) | є |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 8 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | немає |
| Вага | немає даних |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х150х86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | немає даних |
| Колір | чорний |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | ATX |








































































































