- Бренд:
- Код товару:D-ATX-EX700W
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Пікова потужність 700Вт
Сертифікація 80PLUS бронзового рівня
Блок живлення EX700W при 50% навантаженні досягає ККД 88,73%
Забезпечує менше енергоспоживання і вищу ефективність
Розумний контроль температури + динамічне рідинне охолодження
Використовується 12-см гідродинамічний вентилятор у поєднанні з інтелектуальною системою контролю температури для тихої роботи
Грайте у відеоігри без шуму
Посилене живлення +12V
Збільшена потужність виходу +12V
Стабільне живлення для процесора та відеокарти, що забезпечує високу продуктивність і плавне зображення
Високоякісні 105° конденсатори
Ми використовуємо конденсатори, що витримують температуру до 105°C
Навіть при високій температурі вони забезпечують стабільне живлення для всіх компонентів ПК, гарантуючи безперебійну роботу системи
Активний APFC + двотранзисторна схема з прямим збудженням
Зріла архітектура, відмінна продуктивність, стабільність та довговічність
Підтримка процесорів 13 покоління (i9-13900KF та ін.)
Комплексний захист і безпека обладнання
4-рівнева система захисту гарантує стабільну роботу всієї системи
Деталі продукту
Досконале виробництво, увага до кожної деталі
- Високоякісний трансформатор
Використання трансформатора високої специфікації безпосередньо підвищує ефективність перетворення енергії
- Активний APFC
Покращує захист від електромагнітних завад та підвищує ефективність використання електроенергії
- Дворівнева EMI-фільтрація
Видаляє високочастотні перешкоди та шумові сигнали
Підвищує стабільність і безшумність роботи
- Ребристий чистоалюмінієвий радіатор
Ефективно вирішує проблему перегріву блоку живлення
Гарантує стабільну продуктивність
Багатий вибір роз’ємів + підтримка прихованої прокладки кабелів Ергономічний дизайн, можливість вибору довжини кабелів, зручність та практичність
| Характеристики | |
| +12V1 | 50А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.5A |
| 4+4 pin CPU | немає |
| 4-pin CPU | 2 |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 2 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 3 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | немає даних |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Габарити | немає даних |
| ККД | 88.73% |
| Колір | чорний |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 700 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | ATX |





































































































