- Бренд:
- Код товару:GR-40312003
- Доступно:Немає в наявностi
матеріал: метал
приховане кріплення
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
приховане кріплення
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
| Характеристики | |
| EAN | 4005176462535 |
| Артикул | 40312003 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.22 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Колекція | Atrio New |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина упаковки | 80 мм |


























































































































