- ...
- Головна
- Мийки, змішувачі та аксесуари
- Змішувачі
Atrio Гачок для халату (40312DC3)
-
Рейтинг:
- Бренд:
- Код товару:GR-40312DC3
- Доступно:Немає в наявностi
метал
приховане кріплення
GROHE Long-Life Shineпокриття поверхні дамаська сталь
приховане кріплення
GROHE Long-Life Shineпокриття поверхні дамаська сталь
| Характеристики | |
| EAN | 4005176462542 |
| Артикул | 40312DC3 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.23 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Колекція | Atrio New |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина упаковки | 80 мм |
Ви дивились
Кредитний роздiл




































































































































