- Бренд:
- Код товару:D-LFP12.8V100AHG24
- Доступно:Немає в наявностi
11 175 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Акумулятор LFP12.8V100AH (G24) G3 (BT) - це літій-залізо-фосфатний акумулятор на 12В 100 Ач з вбудованим Bluetooth та наявністю LED індикації від компанії Ritar Power, яка багато років спеціалізується на виробництві акумуляторів.
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 100 Аг |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12.8 У |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | немає даних |
| Ширина | 168 мм |






































































































