- Бренд:
- Код товару:D-LFP25.6V50AH G1
- Доступно:Немає в наявностi
11 659 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Акумулятори призначені для систем резервного живлення в джерелах безперебійного живлення, використовуються в телекомунікаційний системах промислових, офісних та інших установах
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 50 А·г |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 214 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 25.6 У |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +55°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клем | M8 |
| Ширина | 172 мм |





































































































