- Бренд:
- Код товару:GR-3995800H
- Доступно:Немає в наявностi
29 592 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Завдяки 3 геометричним формам ці умивальники можна гнучко поєднувати зі змішувачами серій GROHE SPA для створення індивідуальних ванних кімнат для досвідченої аудиторії.
| Характеристики | |
| EAN | 4005176747694 |
| Артикул | 3995800H |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 9.2 кг |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Колекція | Airio |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Ширина упаковки | 490 мм |





































































































