Бренд:
Код товару:
GR-31645AP0
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
модель: K500 60-C 100/50 1.0 обертається
тип монтажу: на стільницю
матеріал: кварцовий композит
GROHE Whisper
мін. розмір шафи: 600 мм
розміри: 1000 x 500 мм
1 чаша: 480 x 440 x 200 мм
зовнішній радіус: R6, радіус внутрішньої чаші: R12
GROHE FastFixation система швидкого монтажу
монтаж зліва або справа
виріз: 980 x 480 мм
злив: автоматичний фіттинг для відходів
включені до комплекту аксесуари: автоматичний фіттинг для відходів, комплект для змиву, сітчастий фільтр, монтажний комплект
опціональний автоматичний спусковий фіттинг (40 986 SD0)
кількість кріплень, що входять до комплекту (для монтажу на стільницю): 12
стійкість до 180° C
| Характеристики | |
| EAN | 4005176521188 |
| Артикул | 31645AP0 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 21.4 кг |
| Висота упаковки | 396 мм |
| Глибина основної чаші, мм | 200 мм |
| Довжина упаковки | 1145 мм |
| Кількість чаш | Одна |
| Колекція | K-series |
| Країна виробник | Індія |
| Мінімальна ширина тумбі під мийкою, мм | 600 мм |
| Розмір вирізу, мм | 980 x 480 мм |
| Серія | К500 |
| Тип монтажу | Врізна в стільницю |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Ширина упаковки | 648 мм |





































































































