Бренд:
Код товару:
D-f.U5012501
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Знищувач паперу Fellowes Р-42C – компактний персональний шредер для використання у невеликому офісі 1 людиною
Автоматична зупинка при відкритих дверцятах, знятому кошику, знятій голівці
| Характеристики | |
| Автоматичне подання | немає |
| Автостарт/стоп | є |
| Вага | 3.8 кг |
| Габарити | 380х320х186 мм |
| Дисплей | немає |
| Зниження платіжних карток | є |
| Знищення компакт-дисків | немає |
| Знищення паперу | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 8 листів |
| Місткість кошика | 15 л |
| Потужність | немає даних |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 4х34 мм |
| Тип різання | перехресне |
| Уровень безпеки | 4 |
| Формат | А4 |
| Швидкість знищення | 3 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 220 мм |





































































































