Бренд:
Код товару:
D-f.U4701001
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Знищувач Fellowes P-25S - приходить на заміну популярній моделі P-20.
Призначений для персонального використання і знищення загальних несекретних документів у межах 1-го робочого місця. Новий P-25S отримав сучасний корпус, а час робочого циклу* було збільшено на 50 % до 3/25 хв. При цьому була збережена неперевершена швидкість різання для компактних моделей – 5 м/хв.
Основні характеристики:
рівень секретності P-1 (DIN 66399)
продуктивність 5 аркушів
аркуш формату A4 розрізається на поздовжні смуги шириною 7 мм
об’єм корзини - 11 літрів
процес знищення запускається автоматично при подачі паперу в слот
функція реверсу може ліквідувати виникнення паперових заторів
ріжучий блок легко знімається і дозволяє швидко видаляти відходи з кошика
отвір на передній частині корзини дозволяє оцінити її наповненість, а також дає можливість викидати в неї сміття, що не потребує переробки
при помірному наборі функцій P-25S чудово підходить для знищення щоденної паперової формації
гарантія на пристрій - 1 рік
гарантія на ножі - 1 рік
*Під робочим циклом шредера розуміють час його безперервної роботи. Наприклад, робочий цикл 3/25 хв. говорить про те, що шредер буде безперервно працювати близько 3 хвилин, після чого він автоматично відключиться - йому потрібно охолодження протягом 25 хвилин. Тривалість робочого циклу може коливатися в залежності від температури в приміщенні, щільності паперу, регулярності змащення і кількості аркушів, які одночасно поміщають в слот шредера. Ще дуже важливий момент полягає в тому, що тривалість робочого циклу завжди вказана по відношенню до першого запуску, а значить холодного двигуна. Навіть після 20 хвилинного охолодження двигун все одно залишиться теплим. Шредер буде працювати в звичайному режимі, але робочий цикл із-за залишковою температури трохи скоротиться і складе близько 80-90 % від заявленого.
| Характеристики | |
| Автоматичне подання | Ні |
| Автостарт/стоп | Є |
| Вага | 2 кг |
| Габарити | 350х320х200 мм |
| Дисплей | Ні |
| Зниження платіжних карток | Є |
| Знищення компакт-дисків | Ні |
| Знищення паперу | Є |
| Знищення скоб/скріпок | Є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 5 листів |
| Місткість кошика | 11 л |
| Потужність | немає даних |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Реверс | Є |
| Розмір фрагментів | 7 мм |
| Тип різання | перехресно |
| Уровень безпеки | 1 |
| Формат | А4 |
| Швидкість знищення | 1.8 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 220 мм |





































































































