Бренд:
Код товару:
D-f.U4170501
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Знищувач паперу LX25 – персональний шредер, призначений для використання вдома або в невеликому офісі 1 людиною.
Подрібнює до 6 аркушів паперу (щільністю 70 г/м кв.) формату А4 за раз на мікрошматочки 4х37 мм
Рівень безпеки для знищення паперу DIN P-4, знищення кредитних карток DIN T-4
Знищує документи зі скобами, дрібними скріпками та кредитні картки
Ширина подачі 220 мм
Знімний кошик об’ємом 11,5 літри
Середня швидкість подрібнення 2 м/хв
Робочий цикл 3 хвилини увімкнено / 30 хвилин вимкнено
Механічний пуск та зупинка
Функція реверсу
Автоматична зупинка при відкритих дверцятах/знятому кошику/знятій голівці
Має термозахист та світлодіодний термозахист
Рівень шуму під час роботи 70 дБ
| Характеристики | |
| Автоматичне подання | немає |
| Автостарт/стоп | є |
| Вага | 3.6 кг |
| Габарити | 360х310х225 мм |
| Дисплей | немає |
| Зниження платіжних карток | є |
| Знищення компакт-дисків | немає |
| Знищення паперу | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 6 листів |
| Місткість кошика | 11.5 л |
| Потужність | немає даних |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 4х37 мм |
| Тип різання | перехресне |
| Уровень безпеки | 4 |
| Формат | А4 |
| Швидкість знищення | 3 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 220 мм |





































































































