Бренд:
Код товару:
D-f.U4606101
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Fellowes 60Cs стильний і безпечний шредер для 1-3 користувачів з рекомендованим навантаженням до 100 аркушів в день. Приходить на заміну популярній моделі DS-1. Перехресна різка на фрагменти розміром 4х40 мм забезпечує P-4 рівень секретності по DIN 66399.
Застосовувані технології Fellowes:
SafeSense - автоматична зупинка шредера при випадковому контакті рук з зоною подачі паперу. Як тільки рука людини випадково стосується області подачі документа - шредер моментально зупиняється. Робота шредера автоматично продовжиться, якщо прибрати руку.
| Характеристики | |
| Автоматичне подання | немає |
| Автостарт/стоп | є |
| Вага | 5.8 кг |
| Габарити | 407х233х371 мм |
| Дисплей | немає |
| Зниження платіжних карток | є |
| Знищення компакт-дисків | немає |
| Знищення паперу | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 10 листів |
| Місткість кошика | 22 л |
| Потужність | немає даних |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 4х40 мм |
| Тип різання | перехресне |
| Уровень безпеки | 4 |
| Формат | А4 |
| Швидкість знищення | 4 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 230 мм |





































































































