Бренд:
Код товару:
D-f.U7120101
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Знищувач паперу 12С – компактний персональний шредер для використання у невеликому офісі 1 людиною.
Подрібнює до 12 аркушів (щільністю 70 г/м кв.) за раз на шматочки 4х40 мм
Рівень безпеки для знищення паперу DIN P-4, знищення кредитних карток DIN T-4
Знищує документи зі скобами, маленькими скріпками та кредитні картки
Ширина подачі 224 мм
Знімний кошик об’ємом 19 літрів
Гарантія: 2 роки на пристрій, 5 років на ріжучі ножі
Середня швидкість подрібнення 2 м/хв
Робочий цикл 20 хвилин увімкнено / 30 хвилин вимкнено
Система захисту SafetyLock запобігає випадковому увімкненню пристрою
Автоматичний пуск та зупинка (фотоелемент)
Функція реверсу
Автоматична зупинка при відкритих дверцятах/знятому кошику/знятій головці
Має термозахист
Рівень шуму під час роботи 75 дБ
| Характеристики | |
| Автоматичне подання | Ні |
| Автостарт/стоп | Є |
| Вага | 6.5 кг |
| Габарити | 470х341х246 мм |
| Дисплей | Ні |
| Зниження платіжних карток | Є |
| Знищення компакт-дисків | Ні |
| Знищення паперу | Є |
| Знищення скоб/скріпок | Є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 12 листів |
| Місткість кошика | 19 л |
| Потужність | немає даних |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Реверс | Є |
| Розмір фрагментів | 4х40 мм |
| Тип різання | перехресно |
| Уровень безпеки | 4 |
| Формат | А4 |
| Швидкість знищення | 2 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 224 мм |





































































































