Бренд:
Код товару:
D-6020660
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Уничтожитель документов офісної серії з Сенсорний панеллю керування.
Модель рекомендована для інтенсивного використання 10 і більше осіб.
Перехресна різка, 4-й рівень секретності, розмір фрагментів 4х30 мм.
Знищує одночасно до 29 аркушів паперу (70 гм2).
Приймає документи, скріплені скобами або скріпками.
Можливість знищення пластикових карт і CD-дисків.
Автоматичний старт і стоп, автоматичний реверс.
Обсяг кошика для відходів 35 л.
На панелі відображаються індикатори роботи шредера:
-замятіе паперу
-повна корзина
-відкрита дверцята
-перегрев двигуна.
Низький рівень шуму. Захист двигуна від перевантажень і перегріву.
Оснащений коліщатками для зручного переміщення.
| Характеристики | |
| Ємність кошика | 35 л |
| Автостарт/стоп | є |
| Вага | 19.5 кг |
| Габарити | 286х610х350 мм |
| Зниження платіжних карток | є |
| Знищення компакт-дисків | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 25 листів |
| Місткість кошика | 35 л |
| Одночасне завантаження | 25 листів |
| Потужність | 560 Вт |
| Рівень секретності | 4 |
| Рівень шуму | немає даних |
| Різання CD/DVD дисків | Є |
| Різання платіжних карток | Є |
| Різання скоб/скріпок | Є |
| Реверс | є |
| Робоча ширина | 220 мм |
| Розмір фрагментів | 4х30 мм |
| Тип різання | перехресне |
| Уровень безпеки | 4 |
| Швидкість знищення | 50 мм/сек |
| Ширина гнізда подачі | 220 мм |





































































































