Бренд:
Код товару:
D-6020675
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Знищувач документів офісної серії з СУПЕР НИЗЬКИМ рівнем шуму та АВТОМАТИЧНИМ РЕВЕРСОМ.
Перехресна різка, 4-й рівень секретності, розмір фрагментів 4х32 мм.
Знищує одночасно до 22 аркушів паперу.
Приймає документи, скріплені скобами.
Можливість знищення пластикових карт.
Автоматичний старт і стоп, автоматичний реверс.
Об`єм кошика для відходів 35 л.
На панелі відображаються індикатори роботи шредера:
-живлення
-перевантаження,
-перегрів двигуна,
-повний кошик.
Захист двигуна від перевантажень і перегріву.
Для зручності переміщення оснащений колесами.
ТМ Agent - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
| Характеристики | |
| Автоматичне подання | є |
| Автостарт/стоп | є |
| Вага | 10.8 кг |
| Габарити | 373x298x650 мм |
| Дисплей | немає |
| Зниження платіжних карток | є |
| Знищення компакт-дисків | є |
| Знищення паперу | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 22 листа |
| Місткість кошика | 35 л |
| Потужність | немає даних |
| Рівень шуму | 52 дБ |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 4х32 мм |
| Тип різання | перехресне |
| Уровень безпеки | 4 |
| Формат | А4 |
| Швидкість знищення | 3.12 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 215 мм |





































































































