Бренд:
Код товару:
D-6020646
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Знищувач документів офісної серії.
Перехресна різка, 4-й рівень секретності, розмір фрагментів 4х38 мм.
Знищує одночасно до 18 аркушів паперу.
Приймає документи, скріплені скобами.
Можливість знищення пластикових карток, CD-дисків.
Автоматичний старт і стоп, реверс.
Об’єм кошика для відходів 23 л.
На панелі відображаються індикатори роботи шредера:
-живлення,
-заминання паперу,
-відкриті дверцята,
-перегрів двигуна,
-повний кошик.
Вбудований індикатор синього кольору, що підсвічує оглядове вікно.
Термозахист двигуна від перегріву.
Для зручності переміщення оснащений колесами.
ТМ Agent - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій
| Характеристики | |
| Ємність кошика | 23 л |
| Автоматичне подання | немає |
| Автостарт/стоп | є |
| Вага | немає даних |
| Габарити | 345х239х523мм |
| Дисплей | немає |
| Зниження платіжних карток | є |
| Знищення компакт-дисків | є |
| Знищення паперу | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 18 листів |
| Місткість кошика | 23 л |
| Одночасне завантаження | 18 листів |
| Потужність | немає даних |
| Рівень секретності | 4 |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Різання CD/DVD дисків | Є |
| Різання платіжних карток | Є |
| Різання скоб/скріпок | Є |
| Реверс | є |
| Робоча ширина | 220 мм |
| Розмір фрагментів | 4х38 мм |
| Тип різання | перехресне |
| Уровень безпеки | 4 |
| Формат | А4 |
| Швидкість знищення | 1.8 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 220 мм |





































































































