Бренд:
Код товару:
D-6020672
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Знищувач документів офісної серії з СУПЕР НИЗЬКИМ рівнем шуму та АВТОМАТИЧНИМ РЕВЕРСОМ.
Перехресна різка, 4-й рівень секретності, розмір фрагментів 4х38 мм.
Знищує одночасно до 14 аркушів паперу.
Приймає документи, скріплені скобами.
Можливість знищення пластикових карт та CD-дисків в окремому слоті.
Автоматичний старт і стоп, автоматичний реверс.
Об`єм кошика для відходів 25 л.
На панелі відображаються індикатори роботи шредера:
-перевантаження,
-перегрів двигуна,
-автоочищення,
-повний кошик,
-кошик не закритий.
Захист двигуна від перевантажень і перегріву.
Для зручності переміщення оснащений колесами.
ТМ Agent - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
| Характеристики | |
| Автоматичне подання | є |
| Автостарт/стоп | є |
| Вага | 9.9 кг |
| Габарити | 365х282х540 мм |
| Дисплей | немає |
| Зниження платіжних карток | є |
| Знищення компакт-дисків | є |
| Знищення паперу | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 14 листів |
| Місткість кошика | 25 л |
| Потужність | немає даних |
| Рівень шуму | немає даних |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 4х38 мм |
| Тип різання | перехресне |
| Уровень безпеки | 4 |
| Формат | А4 |
| Швидкість знищення | 2.4 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 215 мм |





































































































