Бренд:
Код товару:
1588
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Основні переваги:
- Максимальна швидкість зкачування до 150 Мбіт/сек
- До 10 користувачів одночасно
- Підтримка 2.4 GHz
- Працює з українськими операторами
Доторкніться до світу інноваційних технологій з 4G модемом Modem RS850-3! Тепер Ви зможете насолоджуватися онлайн іграми, дивитися улюблені фільми, слухати радіо на максимальній швидкості бездротового інтернету в будь-якому зручному місці.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB, Wi-Fi |
| Вага | 45 гр |
| Габарити | 87*37*9 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Робота з укр. операторами: Київстар, Vodafone, Lifecell, ТріМоб Робота з Windows XP, Vista, 7/8, Mac OS 10.7 Індикатор стану корпусу. |
| Колір | Білий |
| Комплектація | упаковка, модем, керівництво |
| Максимальна швидкість передачі даних | 4g (TDD LTE) - 35 мб/с, 4g (FDD LTE) - 50 мб/с, WCDMA до 5,76 мб/с |
| Максимальна швидкість прийому даних | 4g (TDD LTE) - 130 мб/с, 4g (FDD LTE) - 150 мб/с, WCDMA до 21 мб/c |
| Стандарт зв'язку | (4G) LTE FDD: B1/3/5/7/8/20, TDD B40 (3G) WCDMA: B1(2100MHz) B3 (1800MHz) |
| Технологія передачі даних | 4G / 3G / 2G |
| Тип антени | Вбудована |
| Тип пристрою | Модем (без підключення) |






































































































