Бренд:
Код товару:
E-GC760D30
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
OptiGrill Elite XL - це високопродуктивний закритий гриль з ємністю XL для апетитного гриля круглий рік для 8 осіб. Цей електричний гриль потужністю 2200 Вт, розроблений для великих сімей, пропонує безпроблемне приготування на грилі: інтелектуальна технологія, яка автоматично регулюється в залежності від товщини і кількості м'яса, інтуїтивно зрозумілий помічник по приготуванню на грилі, обсмажування ресторанної якості і багато іншого. З OptiGrill Elite XL приготуйте страви на грилі для кожного з ваших гостей на свій смак.
| Характеристики | |
| Oснащення | Антипригарне покриття, Індикатор роботи, індикатор нагріву, Індикатор ступеня прожарювання, Зйомні пластини безпечні для посудомийної машини, Термоізольовані ручки, Таймер, технологія OptiGrill |
| Вага | 7.2 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 40 x 20 |
| Діаметр поверхні для смаження | 800 см |
| Дисплей | 1 |
| К-ть температурних режимів | 16 |
| Колір | Сріблястий, чорний |
| Комплектація | зйомні пластини, інструкція, гарантійний талон, таця для стікання жиру, книга рецептів |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал пластин | Алюміній |
| Нагрівальний елемент | електричний ТЕН |
| Потужність | 2200 Вт |
| Термостат | 120-270 °С |
| Тип | гриль-барбекю, електрогриль |
| Управління | Електронне |
| Функції | Розморожування, Супер прожарювання, Повторне прожарювання |





































































































