Бренд:
Код товару:
E-GC717D10
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Гриль Tefal OptiGrill+ GC717D10 гарантує ідеальні результати приготування на грилі. Завдяки своїй ексклюзивній технології цей інтелектуальний контактний гриль вимірює товщину м'яса, риби або сендвічів з точністю до міліметра, враховує кількість шматків і автоматично регулює час приготування, щоб забезпечити бездоганний результат
| Характеристики | |
| Oснащення | Антипригарне покриття, Піддон для жиру, індикатор нагріву, Індикатор ступеня прожарювання, Зйомні пластини безпечні для посудомийної машини, Знімні пластини, Автоматичний сенсор приготування, Кут нахилу панелі - 7°, Рифлена робоча поверхня, Автоматичний сенсор вимірювання товщини продукту, Звукові сигнали, Положення пластин: Гриль |
| Вага | 4.5 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 36,5 х 36,5 х 17,5 |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| К-ть температурних режимів | 4 |
| Колір | чорний зі сріблястим |
| Комплектація | інструкція, гарантійний талон, таця для стікання жиру, книга рецептів, гриль, пластини для гриля |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Матеріал пластин | Алюміній |
| Нагрівальний елемент | електричний ТЕН |
| Потужність | 2000 Вт |
| Робоча поверхня | 600 см² |
| Розмір пластин для приготування | 30 x 20 см |
| Термостат | 110-275 °С |
| Тип | гриль притискний |
| Управління | Електронне |
| Функції | Розморожування, Зберігання у вертикальному положенні, Функція збереження їжі теплою, Режим для приготування заморожених продуктів |





































































































