Бренд:
Код товару:
E-GC706D34
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Розумний гриль OptiGrill Initial приготує Вам стейк будь прожарювання або будь-яку страву завдяки 6 автоматичним програмам. Унікальний інтерфейс і запатентовані технології дозволять отримати ідеальний результат без залучення в процес приготування.
| Характеристики | |
| Oснащення | Піддон для жиру, Індикатор роботи, індикатор нагріву, Зйомні пластини, Термоізольовані ручки, Рифлена поверхня пластин, Автоматичний сенсор приготування |
| Вага | 5.2 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 17.5х36.5х34 |
| Діаметр поверхні для смаження | 30 см |
| К-ть температурних режимів | 5 |
| Колір | Сріблястий, чорний |
| Комплектація | інструкція, гриль-пластина, таця для стікання жиру |
| Матеріал корпусу | метал |
| Нагрівальний елемент | електричний ТЕН |
| Потужність | 2000 Вт |
| Термостат | 120-270 °С |
| Тип | Електрогриль |
| Управління | Електронне |
| Функції | 6 автоматичних програм |





































































































