Бренд:
Код товару:
KMH0102
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо гарантію на товари
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Алюмінієва одностороння стрем`янка GTM - міцна та надійна драбина як для побутового, так і для професійного використання.
Виготовлена з алюмінію - тому не піддіється корозії.
Має клепане з`єднання сходинок з боковинами профілю.
Міцна металева платформа з антиковзким профілем.
Надійні антиковзкі упори.
Має профіль з перерізом: 40*20 мм
Товщина профілю: 1 мм
Висота дуги безпеки: 50 см
Висота робочої платформи: 39 см
Висота у складеному стані: 97 см
Кількість сходинок: 2
Глибина сходинок: 80 мм
Ширина стрем`янки: 39 см
Максимальне навантаження: 150 кг
Вага: 1,4 кг
| Характеристики | |
| Антиковзкі упори | так |
| Вага, кг | 1,4 |
| Висота в розкл. стані | 89 см |
| Висота в скл. стані | 97 см |
| Кількість сходинок | 2 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | алюміній |
| Упаковка | так |





































































































