
Годинник оснащений великим 1.91-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 320×380 пікселів, що відповідає 260 ppi (у минулому поколінні екран був усього 1.69 дюйма). Матриця вкрита загартованим 2.5D-склом з олеофобним шаром, який має захистити її від відбитків пальців. Корпус отримав пило- та вологонепроникність відповідно до стандарту IP68, його розміри становлять 45.94 × 38.09 × 11.2 мм, а вага – 26 грам.
На годинник можна встановити один із понад 70 стандартних циферблатів і власні заставки робочого столу. Передбачена функція персоналізації, тобто налаштування відображуваних віджетів під завдання користувача. Amazfit Bip 5 працюють під управлінням системи Zepp OS 2.0, і пропонують підтримку голосового помічника Amazon Alexa. Завдяки вбудованому мікрофону і динаміку з них можна відповідати на дзвінки, чим не могло похвалитися минуле покоління (підключення до смартфона все одно буде потрібно, тому що підтримки eSIM тут немає).
У розпорядженні користувача 124 спортивних режими (автоматично визначаються 7 видів активності), 4 системи супутникового позиціювання, голосові підказки про перебіг тренування в режимі реального часу, і можливість синхронізації даних з іншими додатками, включно з Adidas Running, Strava, Komoot, Apple Health і Google Fit.

*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Характеристики | |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Вікова група | Для дорослих |
| Вага, г | 26 |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Габариты | 45,94 x 38,09 x 11,2 мм |
| Гарантія | 12 |
| Датчики | Датчик уровня насыщенности кислородом|Пульсометр|Шагомер|Счетчик калорий|Акселерометр |
| Захист від пилу та вологи | IP68 |
| Колір | Білий |
| Місткість акумулятора (мА/год) | 300 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Можливість заміни ремінця | Да |
| Операційна система | Zepp OS |
| Оповіщення | Вібрація|Звукове |
| Роздільна здатність дисплея | 320x380 |
| Розмір дисплея | 1,9" |
| Слот для картки пам'яті | Нет |
| Стан | Новий |
| Стати | Унісекс |
| Сумісність з | IOS|Android |
| Тип | Розумні годинники |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Функції | Просчет пройденного расстояния|Отслеживание времени активности|Фитнес трекер|Отслеживание скорости движения |
| Час заряду | 2 ч |
| Час роботи від акумулятора | до 10 д |
| Ширина ремінця | 22 мм |
















































































































