Бренд:
Код товару:
D-W2435AP1N
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія від 1 до 12 місяців, уточнюйте у менеджера
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Особливості:
Легкий алюмінієвий корпус з яскравим AMOLED-дисплеєм
Точні дані про частоту серцевих скорочень і на основі технології BioTracker
Більше 140 режимів тренувань, включаючи інтелектуальні силові тренування та навчання за допомогою штучного інтелекту
До 14 днів роботи від батареї
Безкоштовний додаток Zepp для контролю здоров’я і фітнесу
Створені для задоволення вимог щоденного життя, Bip 6 — це щоденні смарт-годиники, які органічно поєднують у собі високоякісне відображення фітнесу з елегантним дизайном та інтелектуальними функціями. Завдяки передовим технологіям у сфері охорони здоров’я, інтелектуальному навчанню та бесперебойному підключенню вони дозволяють користувачам залишатися активними.
| Характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | Є |
| Ємність акумулятору | 340 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.2 |
| Акселерометр | Є |
| Барометр | Ні |
| Бездротове зарядження | немає даних |
| Будильник | Є |
| Вібромотор | Є |
| Відтворення музики через Bluetooth | Є |
| Вага | 27.9 г |
| Вбудована пам'ять | - |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Виклик голосового помічника | немає даних |
| Виклики | Є |
| Вміст кисню у крові | Є |
| Водонепроникність | WR50 (5 ATM) |
| Гіроскоп | Ні |
| Голосові повідомлення | Ні |
| Діагональ екрану | 1.97" |
| Дизайн | Класичний |
| Для дітей | Ні |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Колір корпусу | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | Є |
| Контроль денної активності | Є |
| Крокомір | Є |
| Лічильник биття серця | Є |
| Лічильник калорій | Є |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | Є |
| Операційна система | Zepp OS |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | Ні |
| Пульсометр | Є |
| Роздільна здатність екрану | 450 х 390 |
| Розмір ремінця | 130 – 195 мм |
| Розміри корпусу | 46.3 x 40.2 x 10.45 мм |
| Серія годинників | Amazfit Bip 6 |
| Скло | немає даних |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Супутникова навігація | GPS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Є |
| Управління музичним плеєром | Є |
| Форма дисплея | Прямокутна |
| Час автономної роботи | до 14 днів |




















































































































