Бренд:
Код товару:
D-W2559GL1N
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія від 1 до 12 місяців, уточнюйте у менеджера
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Прогрес починається з навчання тренувань, а не навчання участі у змаганнях. Це досягається за рахунок нарощування сили, послідовності та дотримання режиму, який ваше тіло зможе освоїти з часом. Програма Active 3 Premium створена для бігунів-початківців, які прагнуть до своєї першої чіткої мети.
Для тих, хто вчиться правильно розподіляти сили, відновлюватися та поєднувати біг із силовими тренуваннями та структурованими вправами, щоб з кожним тижнем почуватися сильніше та впевненіше. Розроблена для довгострокової підготовки система Active 3 Premium допомагає перетворити повсякденні рухи на значний прогрес. Вона спрямовує зусилля, підтримує відновлення та вносить просту структуру у тренування, дозволяючи бігунам набути впевненості, не відчуваючи себе перевантаженими.
Сила та відновлення – це не додаткові елементи. Саме вони роблять біг стійким і дозволяють досягти прогресу. Доказом цього є те, що ви стали бігуном. Мета – підготовка. Починаючи з першого тренувального плану і закінчуючи першим забігом або особистим досягненням, Active 3 Premium допоможе вам рухатися вперед, тренуючись ефективніше, закладаючи міцнішу основу і довіряючи процесу, що веде до результатів.
- AMOLED -дисплей із сапфіровим склом забезпечує чітку видимість за будь-яких умов освітлення.
- Вбудовані тренування з бігу та плани тренувань Zepp Coach забезпечують структуроване керівництво, яке зміцнює впевненість та сприяє стабільності результатів.
- GPS з офлайн-картами допоможе вам не збитися зі шляху, навіть якщо ви тренуєтеся без телефону.
- Розширені показники бігу допоможуть зрозуміти, скільки зусиль було витрачено, та відстежувати прогрес із часом.
- Тривалий час роботи від батареї дозволяє тренуватися без перерв та відволікань.
| Характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Ємність акумулятору | 365 мАг |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Батьківський контроль | немає |
| Бездротове зарядження | немає даних |
| Будильник | є |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Вага | 56 г |
| Вбудована пам'ять | 4 ГБ |
| Вбудований мікрофон | є |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | WR50 (5 ATM) |
| Гіроскоп | є |
| Голосові повідомлення | немає |
| Діагональ екрану | 1.32" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | ні |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| клас захисту | немає даних |
| Колір корпусу | Silver |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операційна система | Zepp OS |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | без NFC |
| Пульсометр | є |
| Роздільна здатність екрану | 466 х 466 |
| Розмір ремінця | 20 мм |
| Розміри корпусу | 45 x 45 x 11 мм |
| Серія годинників | Amazfit Active 3 Premium |
| Скло | немає даних |
| Спортивні | так |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Супутникова навігація | GPS, A-GPS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Час автономної роботи | до 12 днів |









































































































