- ...
- Головна
- Мийки, змішувачі та аксесуари
- Аксесуари для кухонних мийок
Складна велика полиця для посуду L-розмір 500 (40858SD0)
-
Рейтинг:
- Бренд:
- Код товару:GR-40858SD0
- Доступно:Немає в наявностi
матеріал: нержавіюча сталь
розміри: 500 x 288 mm
придатний для миття в посудомийній машині
не піддається корозії
| Характеристики | |
| EAN | 4005176740800 |
| Артикул | 40858SD0 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.92 кг |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип аксесуара | Полиця для посуду |
| Ширина упаковки | 160 мм |
Ви дивились
Кредитний роздiл
























































































































