- Бренд:
- Код товару:D-GP-AORUS WATERFORCE II 360
- Доступно:В наявності
5 660 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Вентилятор EZ-Chain Mag: DIY-дружній дизайн вентилятора з магнітним механізмом блокування та DAISY-CHAIN.
LCD Edge View: круглий повнокольоровий LCD для відтворення відео/підтримки тексту користувача.
Нова конструкція лопат вентилятора збільшує як повітряний потік, так і тиск, одночасно знижуючи шум.
Водяний блок та вентилятор мають градієнтне освітлення, а освітлення вентилятора ARGB можна синхронізувати з іншими пристроями AORUS через GCC (Центр керування GIGABYTE).
Універсальна конструкція для керування швидкістю обертання вентилятора та насоса, сумісна з усіма марками материнських плат.
| Характеристики | |
| Socket 1150 | Є |
| Socket 1151 | Є |
| Socket 1155 | Є |
| Socket 1156 | Є |
| Socket 1200 | Є |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Є |
| Socket 1851 | Є |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Є |
| Socket AM5 | Є |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 2300 г |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Габарити, мм | 394 х 119 х 27 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2300 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 300 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 36.9 |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Повітряний потік | 64.95 CFM |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму | 4-pin |





































































































