- Бренд:
- Код товару:278319
- Доступно:В наявності
Широкий спектр сумісних процесорів.
Спеціально розроблені мідні пластини чудово сумісні з 12-м та 13-м поколінням процесорів Intel Core.
Більша площа, більше охолодження.
Тепловіддавальну поверхню радіатора збільшено на 25%, як порівняти зі звичайними 240-мм радіаторами, що забезпечує кращу ефективність охолодження завдяки збільшенню поверхні.
Велика помпа водяна 116 л/рік.
Більша, ніж традиційні, помпа забезпечує максимально ефективне охолодження.
Найкраще охолодження завдяки кращому приляганню помпи до процесора.
Заново розроблені кріплення XT-AIO забезпечують максимально ефективне охолодження всієї лінійки сумісних процесорів.
Вентилятори із оптимізованим повітряним потоком.
Вентилятори TF-12025-PRO спеціально розроблені для цих радіаторів та забезпечують тиск 2.55 мм водяного столбу.
| Характеристики | |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 465 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпі | 4-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Колір | White |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Підсвічування | LED |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Режим управління | PWM / DC |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір помпі | 72 x 72 x 54 мм |
| Розмір радіатора | 397 x 120 x 27 мм |
| Сумісність із Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Тип охолодження | рідинне охолодження |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 360 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 700-1800 обертів/хв |
| Швидкість обертання помпи | 2100 обертів/хв |











































































































