- Бренд:
- Код товару:E-24754SK
- Доступно:В наявності
1 102 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Вмістка косметична сумка-органайзер – незамінна річ, коли дитина вирушає в подорож або на канікули до бабусі. Зрештою, кожен похід на тренування не обійдеться без зручної косметички. Сумка з основним відділенням, в якому є додаткові кишеньки під сіткою, а також на блискавці. Велика кількість відділень дасть змогу зручно розташувати всередині зубну щітку, мило, шампунь та інші необхідні засоби. Сумка-органайзер зручна і надійна у використанні. Виконана у стильному дизайні, блакитно-салатового кольору.
| Характеристики | |
| Глибина | 7 см |
| Довжина | 17 см |
| Додатково | сітчасті бокові кармани для пляшок |
| Категорія | для хлопчиків |
| Колір | Салатовий |
| Матеріал | Нейлон |
| Серія | Sammy Samoa |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 21.5 см |






































































































