- Бренд:
- Код товару:E-24837SK
- Доступно:В наявності
639 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Сумка для взуття sigikid Forest – функціональна річ для походів на спортивні секції, гуртки, додаткові заняття. Всередині дитина зможе помістити всі необхідні речі: змінний одяг, взуття, інвентар. Сумка має одне відділення, яке стягується за допомогою шнурків. Шнурки також виконують функції шлейок рюкзака. Стильна сумка рожевого кольору.
| Характеристики | |
| Глибина | 1 см |
| Довжина | 37 см |
| Додатково | легке очищення |
| Категорія | для дівчаток |
| Колір | Розовий |
| Матеріал | Нейлон |
| Об `єм | 1.5 л |
| Серія | Forest |
| Тип | сумка для взуття |
| Ширина | 32 см |





































































































