- Бренд:
- Код товару:E-24835SK
- Доступно:В наявності
1 264 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Глибина | 11 см |
| Довжина | 25 см |
| Додатково | сітчасті бокові кармани для пляшок |
| Категорія | для дівчаток |
| Колір | Розовий |
| Матеріал | Нейлон |
| Об `єм | 3.9 л |
| Серія | Forest |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 22 см |





































































































