- Бренд:
- Код товару:E-24216SK
- Доступно:Немає в наявностi
Невеличкий рюкзак ідеально підходить для дитячого садочка. У нього помістяться необхідні речі: іграшки, олівці, інше приладдя для занять. Рюкзак має одне відділення, що застібується на блискавку. Особливість рюкзака – неповторний дизайн із драконом, серед деталей – цікаві крила, роги і мордочка дракона. Довжина лямок регулюється, між лямками є поперечна шлейка для надійної фіксації. Ергономічний рюкзак ідеальний для дитячої спинки. Розмір: 24х10х22 см.
| Характеристики | |
| Глибина | 10 см |
| Довжина | 24 см |
| Додатково | регульовані ремні |
| Категорія | для дівчаток |
| Колір | Салатовий |
| Матеріал | Нейлон |
| Об `єм | 2.2 л |
| Серія | Dragon |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 22 см |































































































































