- Бренд:
- Код товару:GR-28920000
- Доступно:Немає в наявностi
1 922 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Сифон для раковини GROHE 28920000 виконаний з латуні з глянсовою хромованою поверхнею, яка стійка до утворення корозії й збереже свій блиск на довгі роки. Дана модель має привабливий естетичний вигляд, тому немає сенсу ховати її за панелями. Розетка приховає всі погрішності на обробці після установки. Мокрий гідрозакрив утворюється в колбі. Він не пропускає неприємні запахи з каналізації в приміщення. Рекомендуємо встановлювати разом з донним клапаном.
| Характеристики | |
| EAN | 4005176603914 |
| Артикул | 28920000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.49 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Ширина упаковки | 125 мм |







































































































































