- Бренд:
- Код товару:D-1U.2314.16.SR22.SM04
- Доступно:Немає в наявностi
47 999 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Компактний однопроцесорний сервер для встановлення в стійку або серверну шафу.
Сервери Prologix створені для задоволення потреб малого та середнього бізнесу - це базові моделі серверів, призначені для побудови власної ІТ-інфраструктури невеликих компаній і підприємств з можливістю розгортання робочого середовища в короткі терміни.
Модельний ряд надає можливість підбору конфігурацій з оптимальним балансом потужності та ціни, модернізації та гнучкого масштабування і нарощування власних обчислювальних потужностей зі зростанням Вашого бізнесу та впровадженням нових технологій обробки даних.
- оптимальна ціна;
- комплектуючі від найкращих світових виробників;
- якісна збірка;
- продумана система вентиляції та охолодження;
- гарантія на всю продукцію та сервісне обслуговування в сервісному центрі.
| Характеристики | |
| COM port | Є |
| IPMI | ASPEED AST2600 BMC |
| IPMI LAN | Є |
| LAN | 2x1GB Base-T LAN ports |
| SATA HDD | 2x2.0TB SATA HDD 3.5" |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 2 |
| VGA port | Є |
| Блок живлення | 1/200 Вт |
| Габарити (ШхВхГ) | 426х43х356 мм |
| Кількість слотів для пам'яті | 4 |
| Кількість ядер / потоків процесора | 4 ядра / 4 потоки |
| Колір | Black |
| Контролер RAID | Інтегрований |
| Контролер SATA | Intel C252 controller для 6 SATA3 (6 Gbps) портів; RAID 0,1,5,10 |
| Кошик Hot-Swap | без кошика |
| Максимальна кількість HDD | до 2-х 3.5" SATA HDD |
| Максимальна кількість SSD | до 4-х 2.5" SATA SSD |
| Максимальна кількість БЖ | 1 |
| Максимальний обсяг пам'яті | до 128 Гб |
| Модель | Supermicro MBD-X12STL-FO |
| Модель контролера RAID | Intel PCH |
| Модель корпуса | Supermicro CSE-512L-200B |
| Модель процесора | Intel Xeon E-2314 |
| Накопичувачі | HDD 2х2.0TB |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Призначення сервера | файловий, поштовий, веб-сервер |
| Рівні RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Серія процесора | Intel Xeon E |
| Сертифікація БП | - |
| Слот М.2 | M.2 Interface: PCIe 3.0 x4, Form Factor: 2280, 22110 |
| Слоти PCIe | 1 PCIe 4.0 x8 (in x16 slot), 1 PCIe 4.0 x8, 1 PCIe 4.0 x4 (in x8 slot), 1 PCIe 3.0 x2 (in x4 slot) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4-3200 ECC UDIMM |
| Тип сервера | стійковий |
| Форм-фактор | 1U |
| Чіпсет | Intel C252 |
| Частота процесора | 2.8-4.5 ГГц |














































































































































