- Бренд:
- Код товару:D-7D8J100GEA
- Доступно:Немає в наявностi
49 380 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Односокетний сервер Lenovo ThinkSystem ST50 V2 у корпусі Tower — це сервер початкового рівня, який ідеально підходить для малих підприємств, домашніх офісів, роздрібної торгівлі, навчальних закладів і філій. Сервер базується на процесорах Intel Xeon серії E-2300, раніше під кодовою назвою «Rocket Lake».
| Характеристики | |
| COM port | Є |
| IPMI | Intel AMT 15 Management |
| IPMI LAN | Ні |
| LAN | 1x 1GbE Embedded (Intel I219-LM) |
| SSD | 2x960GB SATA SSD 2.5" |
| USB 2.0 | Ні |
| USB 3.0 | 6 |
| VGA port | 2x DP Ports |
| Блок живлення | 1/500 Вт |
| Габарити (ШхВхГ) | 170x376x316 мм |
| Кількість слотів для пам'яті | 4 |
| Кількість ядер / потоків процесора | 4 ядра / 4 потоки |
| Колір | Black |
| Контролер RAID | Інтегрований |
| Контролер SATA | Intel C256 controller для 3 SATA3 (6 Gbps) ports |
| Кошик Hot-Swap | без кошика |
| Максимальна кількість HDD | до 2-х 3.5" SATA HDD |
| Максимальна кількість SSD | до 3-х 2.5" SATA SSD |
| Максимальна кількість БЖ | 1 |
| Максимальний обсяг пам'яті | до 128 Гб |
| Модель | немає даних |
| Модель контролера RAID | Intel VROC 6.x SW RAID |
| Модель корпуса | 17 liter chassis |
| Модель процесора | Intel Xeon E-2324G |
| Накопичувачі | SSD 2х960GB |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Призначення сервера | SMB, SOHO |
| Рівні RAID | 0, 1, 5 |
| Серія процесора | Intel Xeon E |
| Сертифікація БП | Platinum Level |
| Слот М.2 | 1x M.2 NVMe SSD (2280 form factor) |
| Слоти PCIe | 3 PCIe slots (x16, x4, x1) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4-3200 ECC UDIMM |
| Тип сервера | Підлоговий |
| Форм-фактор | Entry Tower |
| Чіпсет | Intel C256 |
| Частота процесора | 3.1-4.6 ГГц |



































































































































