- Бренд:
- Код товару:E-AA.04.01.02.0023
- Доступно:Немає в наявностi
94 999 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Випробуйте найшвидший спосіб розваги з GoKart PRO, який досяг нового рівня продуктивності. Протестований професійним гонщиком протягом 2 років і проїхав понад 30 000 кілометрів, цей електричний картинг був доопрацьований у таких областях, як керування та міцність, для досягнення максимальних характеристик. Ви отримаєте величезне задоволення від припливу адреналіну, розвиваючи максимальну швидкість до 40 км/год та запас ходу до 25 км.
| Характеристики | |
| Зріст користувача | 130 - 190 см |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Карт |
| Макс. вага водія | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 40 км/рік |
| Максимальний пробіг | 25 км |
| Особливості | Система допомоги при дрифті |
| Потужність | 4800 Вт |
| Тип | Електрокарт |
| Швидкісні режими | 4 режими |





















































































































