- Бренд:
- Код товару:E-AA.05.12.03.0001
- Доступно:Немає в наявностi
29 999 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Електросамокат Segway-Ninebot F2 Pro - потужний та зручний електросамокат, призначений для комфортних поїздок міським середовищем. Він має чудову прохідність і дальність ходу до 55 км, що дозволяє досліджувати місто на великі відстані без необхідності зарядки.
| Характеристики | |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Вхідна напруга | 100-240 В~ |
| Дальність ходу на одному заряді | 55 км |
| Задні ліхтарі | 1 |
| Зарядна напруга (макс.) | 42 В |
| Зріст користувача | 120 -200 см |
| Колір | Чорний |
| Ландшафт | Асфальт/плоске покриття; перешкоди < 0,4 дюйми (1 см); зазори < 1,2 дюйма (3 см) |
| Макс. вага водія | 30-120 кг |
| Макс. вихідна напруга | 42 В |
| Максимальна швидкість | 25 км/рік |
| Максимальний угол нахилу поверхні | 22 ° |
| Номінальна напруга | 36 В |
| Номінальна продуктивність | 41 В, 1,7 А |
| Особливості | IPX5 |
| Потужність | 450 Вт |
| Рекомендований вік | від 14 до 60 років |
| Розміри | 1143.5 × 570 × 1214 |
| Розміри у складеному стані | 1143.5 × 570 × 484 |
| Температура заряджання | 0° до +40° С |
| Тип | Електросамокат |
| Час зарядки | 8 рік |
| Швидкісні режими | Енергозбереження |





































































































































