Бренд:
Код товару:
D-HT-SBW110
✓
Саундбар з сабвуфером Sharp HT-SBW110
Бездротова передача музики Bluetooth і просте управління за допомогою пульта дистанційного керування через HDMI ARC-CEC.
Сабвуфер
Зовнішній сабвуфер забезпечує багатий басовий звук. Ідеальний звук для будь-якого телевізора.
Впишеться в будь-який інтер"єр
Тонкий дизайн з металевими передніми гратами і матовою чорною обробкою.
| Характеристики | |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | є |
| Chromecast | немає |
| DLNA | немає |
| FM-радіо | немає |
| NFC | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Бездротовий сабвуфер | ні |
| Вес сабвуфера | 2.7 кг |
| Вес центрального (основного) динаміка | немає даних |
| Декодер Dolby | немає |
| Декодер DTS | немає |
| Додаткові дані | - |
| Загальна вага | 4 кг |
| Загальна потужність звуку | 60 Вт |
| Кількість акустичних каналів | 2.1 |
| Кількість динаміків | 3 |
| Караоке | немає |
| Колір | чорний |
| Матеріал обробки | немає даних |
| Настінний кронштейн у комплекті | немає |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримувані медіаносії | немає |
| Потужність сабвуфера | 30 Вт |
| Потужність тилових динаміків | немає даних |
| Потужність фронтальних динаміків | немає даних |
| Потужність центрального динаміка | немає даних |
| Пульт ДУ | є |
| Роз'єми та інтерфейси | HDMI, AUX, Цифровий оптичний вхід, Bluetooth |
| Розміри сабвуфера | 150 х 320 х 220 мм |
| Розміри тилових динаміків | - |
| Розміри фронтальних динаміків | немає даних |
| Розміри центрального (основного) динаміка | немає даних |
| Технологія звуку | - |
| Тип | саундбар |
| Тип встановлення | підлоговий |
| Тип підключення | дротове + бездротове |
| Управління зі смартфона/планшета | немає |
| Формати відтворення аудіо | немає даних |
| Формати відтворення відео | немає даних |
| Формати зображень | немає |





































































































