Бренд:
Код товару:
E-5077G
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо гарантію на товари
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Сталевий каркас міцного батута Salta Comfort Edition виконаний з оцинкованої сталі з чорним глянцевим покриттям. Конструкція сталевого верхнього кільця утримує захисну сітку в натягнутому положенні, що дозволяє м'якій сітці з дрібними осередками надійно захищати дітей і дорослих від падіння. Крім того, батут оснащений спеціальним захисним поролоновим матом товщиною 20 мм і шириною 29 см, що покриває оцинковані конічні пружини системи батута і захищає від попадання між ними ніг і рук під час стрибків. Двостороння блискавка забезпечує легкий доступ всередину батута і дозволяє легко закривати Salta Comfort Edition з внутрішньої сторони.
| Характеристики | |
| Верх із матеріалу | 0,35 (PVC) |
| Висота батута | 75 см |
| Висота батута із захисною сіткою | 260 см |
| Вхід | двостороння молния |
| Діаметр | 396 см |
| Діаметр верхніх напрямних | 38.1 мм |
| Діаметр ніжок | 38.1 мм |
| Діаметр стрибкової поверхні | 338 см |
| Довжина | 140 мм |
| Довжина спідниці | 13 см |
| Захисна сітка | 2 роки |
| Захисний мат | 1 рік |
| Захист на трубки | із піноматеріалу |
| Знаки сертифікації | TUV |
| Каркас | 2 роки |
| Колір | сріблястий, чорний, чорний |
| Мат для стрибків | 2 роки |
| Матеріал | оцинкована сталь, поліпропілен, поліетилен |
| Низ із матеріалу | 110 р. (PE) |
| Особливості | міцна, м'яка сітка з маленькими комірками |
| Покриття | підвійна оцинковка |
| Пружини | 1 рік |
| Рекомендована максимальна вага | 120 кг |
| Тип з'єднання | винті |
| Товщина верхніх напрямних | 1.35 мм |
| Товщина ніжок | 1.2 мм |
| Товщина піноматеріалу | 20 мм |
| Форма | круглий, підвійна конічна |
| Ширина подушки мату безпеки | 29 см |





































































































