Бренд:
Код товару:
E-586G
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо гарантію на товари
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Неможливо уявити колекцію Salta без цієї класичної моделі Salta Combo. Вже стільки років поспіль ця модель батутів пропонує чудовий баланс між безпекою, якістю та довговічністю разом із приємною та привабливою ціною!
| Характеристики | |
| Верх із матеріалу | 0,35 (PVC) |
| Висота батута | 88 см |
| Висота батута із захисною сіткою | 270 см |
| Вхід | двостороння молния |
| Діаметр | 427 см |
| Діаметр верхніх напрямних | 38.1 мм |
| Діаметр ніжок | 38.1 мм |
| Діаметр стрибкової поверхні | 369 см |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина спідниці | 12 см |
| Захисна сітка | 2 роки |
| Захисний мат | 1 рік |
| Захист на трубки | із піноматеріалу |
| Знаки сертифікації | TUV |
| Каркас | 3 роки |
| Колір | золотистий, чорний, чорний |
| Мат для стрибків | Safetymark, 2 роки |
| Матеріал | оцинкована сталь, поліпропілен, поліетилен |
| Низ із матеріалу | 120 р. (PE) |
| Особливості | міцна, м'яка сітка з маленькими комірками |
| Покриття | підвійна оцинковка |
| Пружини | 1 рік |
| Рекомендована максимальна вага | 150 кг |
| Розміри | 427 х 270 |
| Статичний тестовий вантаж | 375 кг |
| Тип з'єднання | винті |
| Товщина верхніх напрямних | 1.5 мм |
| Товщина ніжок | 1.5 мм |
| Товщина піноматеріалу | 25 мм |
| Форма | круглий, підвійна конічна |
| Ширина подушки мату безпеки | 29 см |





































































































