- Бренд:
- Код товару:K-15835
- Доступно:Немає в наявностi
3 936 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Рюкзак для камери Ulanzi 22 л ідеально підходить для подорожей і щоденних поїздок на роботу. Упакуйте фотоапарат і одяг в одну сумку і використовуйте знімні складні перегородки, щоб організувати своє спорядження. Рюкзак для фотозйомки великої місткості, з м'якою вставкою, відділенням для ноутбука 16 дюймів, професійною водонепроникною сумкою для камери Canon/Nikon/Sony/DJI Mavic Drone.ФУНКЦІЇ− Велика місткість для зберігання 22 л: ця професійна сумка для фотоапарата вміщує щонайменше 2 камери та 4 об'єктиви. Персоналізовані роздільники забезпечують адаптовану організацію для ваших потреб і фотоапаратури, гарантуючи, що це ідеальна сумка для будь-якої ситуації. Підставку для камери можна прикріпити до нижньої частини сумки для камери.
− Компактність: розміри 44 x 17,5 x 34 см, вага всього 1,52 кг, ідеальна вага для щоденних пригод у місті.
− Бічний швидкий доступ: блискавка швидко відкривається і забезпечує легкий доступ, не знімаючи рюкзак.
− Комфорт, міцність і довговічність: вентильовані лямки мають м'яку підкладку і легко регулюються. Задня панель з повітряної сітки забезпечує необхідний комфорт і повітропроникність, навіть якщо у вас важкий вантаж.
− Добре організовані відсіки для зберігання речей для акуратного зберігання. Легко зберігайте дрібні аксесуари, як-от акумулятори, кабелі, пляшки з водою та багато іншого, у спеціально відведених відсіках.
− Легкий доступ, настроюється розширення: безліч петель і ременів для розширення для зручного вилучення і чудового розширення.
− Захист від крадіжки, захисту від втрати, захисту від падіння: пряжка для захисту від крадіжки, прихована кишеня AirTag і регульовані ремені на липучці забезпечують безпеку пристрою, запобігають втраті та запобігають падінню предметів під час відкриття.
− Водовідштовхувальний матеріал і водонепроникні блискавки для подорожей містом і на відкритому повітрі.
− Універсальні варіанти перенесення для будь-якої ситуації: універсальне використання для різних сценаріїв, простота перемикання і зручність у використанні.
| Характеристики | |
| Бренд | Ulanzi |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 16" |
| Матеріал | Поліестер |
| Модель | BP09 |
| Об`єм | 22 л |
| Розміри | 440 × 175 × 340 мм |
| Тип конструкції | Дволямковий |





















































































































