- Бренд:
- Код товару:K-11125
- Доступно:Немає в наявностi
Рюкзак T73 Backpack створений для того, зробити подорожі й поїздки максимально комфортними.СТВОРЕНО З УРАХУВАННЯМ ДІЛОВИХ ПОЇЗДОКЦей рюкзак об’ємом 30 л має основне відділення з 2 великими кишенями для документів із товстою прокладкою, прихованою кишенею та сітчастою кишенею, боковою кишенею для пляшок, місткою кишенею для одягу, книг і документів. Окремий технічний відсік вміщує до 15,6-дюймового універсального ноутбука або 16-дюймового MacBook і планшета. Завдяки більш тонким внутрішнім складкам і фіксованій структурі рюкзак T73 має більш зрілу та витончену форму незалежно від того, чи є навантаження більшим чи меншим.ЗАХИСТЦей рюкзак забезпечить чудовий захист для ваших речей, необхідних для подорожей або роботи. Передня частина виготовлена з неймовірно міцної тканини X-Pac, створеної для роботи, незалежно від того, з чим ви зіткнетеся. М’яка підкладка високої щільності витримує найскладніші ситуації, з якими може зіткнутися ваш ноутбук або планшет: від випадкових падінь до випадкових ударів.КОМФОРТ ПРОТЯГОМ УСЬОГО ДНЯКонтурні м’які плечові ремені, обтічна задня панель і регульований нагрудний ремінь гарантують легке та комфортне укладання. Міцна м’яка ручка і прохідний ремінь для багажу зроблять вас вільними під час подорожі з валізою. Середній (M) розмір рекомендований для людей зростом понад 175 см, а маленький (S) розмір для людей нижче 170 см.УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПОВСЯКДЕННИЙ РЮКЗАКНатхненний одягом і спорядженням для активного відпочинку, продумана універсальна бічна кишеня додана до одного боку рюкзака, щоб працювати в різних цілях: щоб відчинити двері за допомогою ключів на ремінці, покласти AirTag у бічну сітчасту кишеню або покласти блокнот для швидкого доступу — усі предмети для надзвичайних ситуацій будуть просто праворуч.
| Характеристики | |
| Бренд | Tomtoc |
| Вага | 1.33 кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Матеріал | Нейлон + поліестер |
| Модель | TechPack-T73 X-Pac Laptop Backpack |
| Об`єм | 30 л |
| Розміри | 47×31×16.5 мм |





































































































