- Бренд:
- Код товару:K-925
- Доступно:В наявності
1 506 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Tigernu T-B9381 — це фірмовий рюкзак, що поєднує в собі стиль, функціональність та зручність. Створений спеціально для міських потреб, він втілює в собі сучасний дизайн і практичність.МІЦНІСТЬ Й КОНСТРУКЦІЯРюкзак виготовлений з високоякісного водонепроникного матеріалу – нейлон. Цей матеріал поєднує в собі не лише водостійкість, а й стійкість до порізів та розривів.
Всі елементи рюкзака, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати більшу вагу навіть у разі активного користування.ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОСТОРУРюкзак вміщує в собі велике основне відділення, в якому зручно організувати власні речі.
В придаток до нього, наплічник має: передні кишені, місце для ноутбука до 15,6”, задню та бокові кишені.СПИНКА РЮКЗАКАМ’яка спинка рюкзака – має м’яку тканину, що може повторювати контури вашого тіла. Вона легко адаптується до ваших рухів, незалежно від того, пересуваєтесь ви жвавими вулицями чи вирушаєте на природу.ВИРОБНИЦТВОПід час виробництва рюкзаків Tigernu, використовують тільки якісні матеріали та в купі з нанесених елементів та знаків на різних частинах наплічника гарантують захист власної марки від підробок.
| Характеристики | |
| Бренд | Tigernu |
| Вага | Вага: 0.91 кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Green |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Матеріал | Водонепроникний нейлон |
| Модель | T-B9381 |
| Об`єм | 16 л |
| Розміри | 43×29×14 мм |
| Тип конструкції | Дволямковий |





































































































