- Бренд:
- Код товару:K-15078
- Доступно:В наявності
1 639 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B9055 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 13,3".Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини - поліестер, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:− матеріал — поліестер;
− відділення для ноутбука 13,3".
| Характеристики | |
| Бренд | Tigernu |
| Вага | Вага: 0.89 кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Blue |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Модель | T-B9055 |
| Об`єм | 19 л |
| Розміри | 41 × 28.5 × 17 мм |
| Тип конструкції | Дволямковий |

































































































































































